FOS FLS-liquid Farm-O-San 5l

Kód: 101200
Neohodnoceno
1 403,16 Kč
Na objednání u dodavatele

Detailní informace

Prémiové produkty
Prémiové produkty
Kvalita za výhodnou cenu!
Doprava ke dveřím
Doprava ke dveřím
Vašeho domu.

Detailní popis produktu

Syndrom ztučnění jater se vyskytuje u nosnic a rodičovských chovů zejména  okolo vrcholu snáškové produkce a na konci snáškového cyklu. Následkem může vzniknout  významný pokles produkce vajec, negativní dopad na kvalitu skořápky a způsobovat zvýšenou mortalitu.
 
FOS FLS Liquid podporuje produkční křivku nosnic tím, že snižuje nebezpečí syndromu ztučnění jater. Podávejte, pokud je potřeba neodkladný zásah. Obsahuje polynenasycené mastné kyseliny jako alternativní zdroj energie, které snižují konverzi uhlohydrátů na mastné kyseliny v játrech, velké množství vitamínů, které podporují funkci jater, dále vitamin E a selen, které mají antioxidační účinky.
 
Způsob aplikace 
Pokud byly zpozorovány příznaky syndromu ztučněných jater, podávejte FOS FLS Liquid řádně rozředěný v pitné vodě v uvedené dávce po dobu nejméně 14 dní. Vyčistěte napájecí systém před a po každém použití tohoto přípravku. Doporučená doba podávání je 3 – 12 týdnů. Z důvodu vysokého obsahu selenu v porovnání s kompletním krmivem nesmí toto doplňkové krmivo přesáhnout 1,3 % denní krmné dávky. Současně se vyhněte použití pitné vody, do které byl přidán cholinchlorid.
 
Dávkování
Drůbež
2500 ml / 1000 l pitné vody
 
Složení v 1 l:
vitamin E 9 616 mg, vitamin B1 490 mg, cholinchlorid 270 000 mg, vitamin B6, 750 mg, biotin 20 mg, vitamin B12 15 mg, selen 15 mg, polynenasycené mastné kyseliny 6,7 g.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmné doplňky
Hmotnost: 5.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: