Sheba kapsa Perfect Portions kuřecí 3x75g

Kód: 119801
Neohodnoceno
82,46 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Prémiové produkty
Prémiové produkty
Kvalita za výhodnou cenu!
Doprava ke dveřím
Doprava ke dveřím
Vašeho domu.

Detailní popis produktu

My, kdo pracujeme v značce Sheba, chápeme touhu vašich kočičích kamarádů po kvalitním jídle a dobře zpracovaných recepturách. Sheba navrhla celou řadu vynikajících krmiv pro domácí mazlíčky s lahodnými recepturami, díky nimž je krmení vaší kočky pokaždé radostí. Uvidíte, že bude příst a žadonit o přídavek.

S NOVOU řadou Sheba Perfect Portions je snadné dát vaší kočce krmivo s chutí, kterou si zamiluje. Šťavnaté jednotlivé porce připravené z kvalitních surovin, pokaždé čerstvě podávané, beze zbytků. Jednoduše křupnout, odloupnout a podávat čerstvé krmivo.

V kombinaci vynikajícího jídla a omáčky, poskytuje toto vysoce kvalitní mokré krmivo pro dospělé kočky SHEBA® kompletní výživu. Pro vždy čerstvé jídlo, má každá vanička 2 samostatné porce luxusních kočičích paštik, uzavřené pro zachování kvality. Sheba Perfect Portion jsou k dispozici v praktických velikostech 3x75g (2x37,5g). Jednoduše křupnout, odloupnout a podávat Novou řadu Sheba Perfect Portions, kterou si vaše kočka zamiluje. Kvalitní SHEBA® bez umělých barviv a konzervantů. Krmivo pro kočky Sheba Perfect Portions bylo vyvinuto s našimi odborníky na výživu a veterináři společnosti WALTHAM, předního odborníka na výživu domácích mazlíčků.

 

Složení: maso a výrobky živočišného původu (59%, včetně 4% kuřecího), minerální látky, různé cukry. 

Doplňkové látky v 1 kg: 

Nutriční doplňkové látky: Vitamin D3: 200 IU, Taurin: 515 mg, Měď (Síran měďnatý pentahydrát): 1.1 mg, Jód (Jodičnan vápenatý, bezvodý): 0.39 mg, Železo (Sulfát železa (II), monohydrát): 19.6 mg, Mangan (Sulfát manganu, monohydrát): 3.9 mg, Zinek (Sulfát zinku, monohydrát): 15.7 mg / Technologické doplňkové látky: Kasiová guma: 2350 mg, Dusitan sodný 10.8 mg. 

Analytické složky (v %): 

protein: 9.0; obsah tuku: 4.0; obsah anorganických látek: 2.1; hrubá vláknina: 0.50; vlhkost: 84.0. 

 

Doporučené dávkování:

Jedna 37.5 g porce obsahuje 27 kcal. Redukujte suché krmivo o přibližně 7 g na každou podávanou 37.5 g porci. Doporučujeme podávat směs kompletního mokrého a suchého krmiva SHEBA®.  

Nabídněte čerstvou pitnou vodu. Jídlo podávejte při pokojové teplotě, nespotřebované porce uchovávejte v chladu po maximální dobu 2 dnů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Adult (dospělý jedinec)
Hmotnost: 0.34 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: