Geloren Dog S-M 180g

Kód: 118883
Neohodnoceno
294,95 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Prémiové produkty
Prémiové produkty
Kvalita za výhodnou cenu!
Doprava ke dveřím
Doprava ke dveřím
Vašeho domu.

Detailní popis produktu

Geloren DOG S-M

 

Popis produktu 

Kloubní výživa ve formě žvýkacího pamlsku Geloren DOG je k dispozici ve dvou velikostech pro menší a větší plemena. Navíc ochucena játrovou příchutí, která je pejsky dobře přijímána. 

Doporučujeme podávat Geloren DOG... 

  • při akutních pohybových problémech  
  • psům v rekonvalescenci po ortopedických zákrocích  
  • starým psům pro aktivní pohyb i ve stáří  
  • preventivně mladým psům ve vývoji  
  • psům v pracovní nebo sportovní zátěži  

 

Díky příchuti drůbežích jater Geloren psi dobře přijímají. Žvýkací kostky neobsahují žádný přidaný cukr a můžete je podávat po neomezenou dobu.  

 

Geloren DOG napomáhá 

  • vyživovat a ochraňovat klouby, vazy a šlachy  
  • zlepšovat hybnost a pružnost kloubů  
  • zpomalovat poškozování chrupavek v kloubu  
  • ke zvýšení fyzického výkonu  
  • k prodloužení aktivního věku zvířete 

 

 

Obsahuje vyváženou směs aktivních látek 

Žvýkací želé Geloren dog obsahuje aktivní látky potřebné pro správné fungování kloubů, vazů a šlach.  Kyselina hyaluronová - Nejdůležitější složka kloubní tekutiny. Promazává klouby, tlumí nárazy a napomáhá zlepšovat stav při bolestech a zánětech kloubů. Chondroitin sulfát - Důležitá součást kloubní chrupavky a synoviální tekutiny. Zaručuje pružnost, pevnost a odolnost chrupavky. Hydrolyzovaný kolagen - Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Kolagen je důležitý pro pevnost šlach a celkové zpevnění pohybového aparátu. Kolagen je jednou z hlavních stavebních složek chrupavek, šlach i vazů a podporuje jejich regeneraci. Želatina - Látka bílkovinné povahy v dobře stravitelné formě poskytující základní stavební součásti pro tvorbu kolagenu. Kolagen je důležitý pro zdravé šlachy, vazy a chrupavky.  

 

1 ks želé (cca 3 g) Gelorenu DOG obsahuje  

  20 mg kyseliny hyaluronové 
 150 mg chondroitin sulfátu 
170 mg hydrolyzovaného kolagenu 
1050 mg želatiny 

 

Přesné složení: Voda, želatina (vepřová) 35,0 %, hydrolyzovaný kolagen (vepřový) 5,9 %, chondroitin sulfát 5,4 %, glycerin, zchutňující látka (játrová příchuť), sorban draselný, kyselina hyaluronová 0,7 %, povrchová úprava želé kostek proti slepování (kokosový olej, řepkový olej a karnaubský vosk). 

 

Dávkování podle hmotnosti psa 

<5 kg = 1 želé denně 
5-10 kg = 2 želé denně 
10-20 kg = 3 želé denně 
 

 

  

Geloren dog S-M podávejte denně dle váhy zvířete po dobu alespoň dvou měsíců, poté můžete podávání na 1-2 měsíce vysadit (v závislosti na úrovni obtíží). Následně je vhodné kúru opakovat. V případě větších obtíží navštivte veterinárního lékaře. Přípravek podávejte bez přestávky jako kloubní výživu. Doporučujeme během prvních 14 dní kúry zdvojnásobit doporučenou dávku. UPOZORNĚNÍ: Geloren spotřebujte nejpozději do data uvedeného na zadní straně sáčku (EXP), číslo šarže je vyznačeno na stejném místě (BATCH). Uchovávejte při teplotě od 2°C do 25°C, v suchu. Uchovávat mimo dosah a dohled dětí. Pouze pro zvířata. Veterinární přípravek. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohybový aparát
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: