Náš příběh

Ahoj, jmenuji se Kateřina Málková a již dlouhou dobu jsem „snila“ o vytvoření si vlastního e-shopu, tento sen se mi splnil, stal se skutečností, a proto teď můžete číst tento článek.

Vyrůstala jsem na vesnici v malém hospodářství, ve kterém jsem žila s mnoha zvířaty, jako koně, psi, kočky, kozy, atd. Proto jsem věděla, že zvířata musí hrát jednu z hlavních rolí i nadále v mém životě.

Z tohoto důvodu jsem po základní škole nastoupila na střední zemědělskou školu. Nepřekvapím Vás určitě ani výběrem vysoké školy, kterou byla Česká zemědělská univerzita. V bakalářském oboru jsem studovala obor „Výživa a potraviny“ a na navazujícím magisterském oboru jsem se vrhla na obor „Výživa zvířat“.

Ano, právě studium výživy bylo jedním z impulsů, proč si založit e-shop, který se bude specializovat na distribuci krmiv, krmných doplňků a komponentů potřebných pro správný růst a prosperitu zvířat.

Tím dalším impulsem byl již výše zmíněný život, strávený se zvířaty. Jsem parkurovou jezdkyní, která má svoji vlastní stáj a vidím, jak je důležitá výživa pro dobrý výkon koně. Výživa hraje podstatnou roli nejen pro sportovní koně, ale i hobby koně, koně „důchodce“, či koně mladé. Z tohoto důvodu distribuuji širokou škálu značek, aby si každý zákazník byl schopný vybrat tu nejvhodnější variantu krmiva, nejen pro svého koňského parťáka.

Dlouhou dobu jsem přemýšlela nad názvem e-shopu. Název vznikl jako vzpomínka a poděkování mému největšímu koňskému parťákovi, který se jmenoval Bugatti (přezdívaný Bubli). Velmi mi pomohl v mé jezdecké kariéře a přinesl mi mnoho radosti, štěstí a úspěchů. Z tohoto důvodu se jeho jméno promítlo i do mého profesního života, kde doufám, že bude mým talismanem úspěšného podnikání.